Politikalar

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak, yerine getirmek ve bu yolla “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ” sağlamak, belirli bir standardı tutturmak değil, sektörümüzde standardı belirleyen ve sürekli yükselen bir lider kuruluş olmaktır.

Detaylı Bilgi

Çevre Politikamız

Omsan Logistics olarak, Çevre Yönetim Sistemini bir yaşam felsefesi olarak görmekteyiz. Amacımız sektörümüzde çevresel bilincin oluşturulmasında öncü olmak, küresel kaynaklarımızı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmaktır.

Detaylı Bilgi

Şikayetleri Ele Alma Politikamız

Sektörün lider aktörlerinden birisi olarak,

  • İlgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlara uymayı,
  • Müşterilerimizden gelen olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimleri, hizmetlerimizi geliştirmek için kayıt altına alarak, değerlendirip, zamanında yanıtlamayı,

Detaylı Bilgi

Bilgi Güvenliği Politikamız

Omsan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile; iş sürekliliğinin sağlanması ve güvenlik ihlallerinden doğan zararların ve risk en aza indirilmesi amaçlanmaktadır. Bilgi Güvenliği Politikası ve uygulamaları ile Omsan Logistics bilgi varlıklarının gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik özelliklerinin korunması sağlanacaktır.

Detaylı Bilgi

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

OMSAN Lojistik A.Ş. sunmuş olduğu hizmetlerde çalışanlarının ve paydaşlarının sağlığını ve güvenliğini korumak, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve faaliyetlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak konusunda:

Detaylı Bilgi

Etik Kurallar Politikamız

Türkiye ve dünyanın birçok noktasında faaliyet gösteren ve sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alan Omsan Lojistik A.Ş. ve tüm grup şirketleri (“Omsan”), bu dokümanda belirtilen iş etiği ilkeleri aracılığıyla sektöründeki öncü rolünü pekiştirmek ve sağladığı kaliteli hizmeti sürekli hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Detaylı Bilgi