Hava ve Deniz Kargo Taşımacılığı

Hava ve Deniz kargo taşımacılığında kilit rol oynuyoruz.

Kapıdan kapıya hizmet anlayışıyla IATA (International Air Transport Association) ve WCA (World Cargo Alliance) Family of Logistics Network üyeliklerimiz ile birlikte globale yayılmış hizmet ağımızı kullanarak müşterilerimize hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Türkiye’de e-awb sistemini ilk uygulayan firmalardan biri olarak, teknolojik gelişim felsefemiz ve e-freight uygulamamızla hava kargo operasyonlarını yürütüyoruz.

Müşterilerimize hızlı çözümler üreterek acil havayolu taşımacılığı, Kargo Uçak Kiralama Hizmeti, Isı Kontrollü Havayolu Taşımacılığı gibi özel hizmetler ve Avrupa’da 50’ye yakın uçuş noktasına Minikargo Mikro İhracat Hizmeti sunuyoruz.

Global ve bölgesel konteyner hatları ile yaptığımız özel sözleşmeler ve geniş acente ağımız ile “kapıdan kapıya” ve “tek muhatap” prensibi ile uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti sunuyoruz.

İthalat ve ihracat yapan müşterilerimize dünya ticaretinde rekabet avantajı sağlamak adına özel çözümler üretiyor, NVOCC ve uluslararası bir forwarder olarak denizyolu konteyner uluslararası standartlarda hizmet sunuyoruz.

İletişim Bilgileri

Hava Kargo Taşımacılığı

Deniz Kargo Taşımacılığı