OMSAN’da Hayat

OMSAN’lı Olmak

Omsan’lı olmak, insan yaşamı için gururla ve keyifle çalışmak, lider bir lojistik firmasında deneyim kazanmak demek.

Omsan Logistics olarak bizler, entegre lojistik çözümleriyle, müşterilerine lojistik hizmetinden daha fazlasını sunan, bugünkü tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda, dürüst ve şeffaf davranırız.

Sorumluluk sahibiyizdir. Hesap verilebilirliğe önem veririz. Rekabeti destekler, adalet bilincini koruruz. Yaratıcılığı değer verir, bununla birlikte mükemmeliyete ulaşmaya amaçlarız. Eşit ve güvenilir oluruz.

Hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin memnuniyetini önemseriz. Sosyal sorumluluk bilinciyle, yerel kültürlere saygı duyar, çevreye duyarlı davranırız.

Sosyal İmkanlar ve Yan Haklar

‘Kişiye göre değil, işin gerekliliklerine göre ücret’ prensibini benimsiyoruz.

Global olarak kullanılan ve piyasa şartlarıyla uyumlu ücret yönetim sistemimizi uyguluyor, çalışanlarımızın performans sonuçlarını adil bir şekilde ücret artışlarına yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızın geleceklerine odaklanıyoruz.

Çalışanlarımızın geleceklerine daha emin adımlarla ilerlemelerini sağlayabilmek adına şirket katkılı bireysel emeklilik ve OYAK Fon üyeliği imkanlarıyla birlikte hayat sigortası ve özel sağlık sigortası sağlıyoruz.

Tüm OYAK çalışanlarına sunulan OYAK Platform’un sağlık, eğitim, otomotiv, sigorta-finans ve benzeri daha birçok alanda sunduğu sayısız ayrıcalık ve avantajı çalışanlarımızla buluşturuyoruz.

DijitalİK

Hedefimiz,  yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin öncüsü olmak.

DijitalİK platformumuz ile birlikte çalışanlarımız; özlük bilgilerini görüntüleme ve güncelleme, izin süreçlerini kontrol edebilme, tüm eğitimlerine katılabilme, bireysel gelişim planlarını oluşturabilme, performans değerlendirme işlemlerini gerçekleştirebiliyor, tek tıkla mobil ve web üzerinden tüm İK süreçlerine erişebiliyorlar.

İhtiyaca göre sürekli güncellenen ve geliştirilen bir araç olan DijitalIK ile daha verimli bir organizasyon hedefi için, değer katmayan süreçlerimizi otomatize hale getirilerek insan emeğini daha kalifiye süreçlere kanalize etmenin yollarını arıyoruz.

Sadece iş süreçlerinin robotize süreçler haline getirilmesi değil; çalışanlarımızın katılımıyla organizasyonel olarak da dijital olgunluğa ulaşmayı amaçlıyoruz.