Omsan’da Hayat

OMSAN’lı Olmak

Omsan Logistics Ailesinin bir üyesi olmak 50’den fazla lokasyonumuzda, 2000’i aşkın çalışanımızla birlikte sektörde öncü bir lojistik firmasında deneyim kazanmak ve bu başarıda rol almanın gururu demektir.

Bu büyük ve güçlü ailenin bir parçası olarak, entegre, dijital ve çevreci lojistik çözümleriyle müşterilerinin çözüm ortağı olan, bugünün tecrübeleriyle sektörün yarınına yön vermek için çalışırken insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımı odağımıza almayı hedefleriz. Ortak değerleri benimseyen, gelişimi içselleştirmiş, yüksek motivasyonlu çalışanlarla yol alırız. Bizimle birlikte yol alan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini açığa çıkarmak temel hedeflerimizdendir.

Çalışanlarımızla birlikte “Aynı Yolda #Hep Yanında” mottosuyla her an ulaşılabilir insan kaynakları stratejisi ile birlikte her zaman çalışanlarımızın yanında oluruz. Yolu bizden geçmiş profesyonellerin bizlere kattıkları tecrübeyle beraber; bugün birlikte yol aldığımız ve bu yolda bizimle birlikte yürüyecek yarının potansiyel yeteneklerini desteklemeye özen gösteririz.

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederken, yerel kültürlere saygı duyar, çevreye duyarlı davranırız.

Sosyal İmkanlar ve Yan Haklar

Çalışanlarımızın geleceklerine odaklanıyoruz.

Çalışanlarımızın geleceklerine daha emin adımlarla ilerlemelerini sağlayabilmek adına şirket katkılı bireysel emeklilik imkanlarıyla birlikte hayat sigortası ve özel sağlık sigortası imkanı sağlıyoruz.

Tüm OYAK çalışanlarına sunulan OYAK Platform’un eğitim, otomotiv, sigorta-finans ve sağlık hizmeti gibi  birçok alanda sunduğu ayrıcalık ve avantajı çalışanlarımızla buluşturuyoruz.

“İşin gerekliliklerine göre ücret” prensibiyle global olarak kullanılan ve piyasa şartlarıyla uyumlu ücret yönetim sistemimizi uyguluyor, çalışanlarımızın performans sonuçlarını adil bir şekilde ücret artışlarına yansıtıyoruz.

DijitalİK

DijitalİK platformumuz ile çalışanlarımız; özlük bilgilerini görüntüleme ve güncelleme, izin süreçlerini kontrol edebilme, bordro erişimi, tüm eğitimlerine katılabilme, bireysel gelişim planlarını oluşturabilme, performans değerlendirme işlemlerini gerçekleştirebiliyor, tek tıkla mobil ve web üzerinden tüm İK süreçlerine erişebiliyor.

DijitalİK sistemi ile sadece iş süreçlerinin dijitalleşmesini değil; daha verimli ve şeffaf bir organizasyon sağlayarak çalışanlarımızın katılımıyla organizasyonel olarak da dijital olgunluğa ulaşmayı amaçlıyoruz.