Depo Yönetimi

Müşterilerimize tedarik zinciri boyunca güvenilir ve inovatif çözümler sağlıyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamada gösterdiğimiz hassasiyetle, çözüm ortağı yaklaşımımızla E-ticaret, telekomünikasyon, perakende, tekstil, gıda, yedek parça, kimya, tarım ilaçları gibi farklı sektörlerde müşterilerimize serbest ve gümrüklü depolama, dağıtım ve gümrükleme hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacını en hızlı ve eksiksiz şekilde karşılayabilmek için, adet ve koli sorter, konveyör ve koli/palet asansör sistemlerinin kullanımıyla operasyonel kabiliyetlerimizi yükseltiyoruz. Verimlilik artıran otomasyon sistemlerimizin yanı sıra en değerli varlığımız olan insan kaynağımızla elleçleme ve katma değerli hizmetlerimizi birleştirerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz.

Dijital altyapımızla koliden palete kadar her hacimde ürün takibini, barkod ve el terminali ile ürün takibini, teslimat bilgilerinin anlık olarak paylaşılmasını sağlıyoruz. Müşterilerimiz ile entegrasyon sağlıyor, müşterilere özel çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün tiplerine özel gümrüklü alan hizmetlerini sunuyor, yüksek teminat gücü ile yurtiçi ve yurtdışı teminatlı transit taşımalar gerçekleştiriyoruz.

Sahip olduğumuz YYS (Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası) sayesinde gümrük işlemlerindeki ayrıcalıklarla müşterilerimize süre ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.