Kariyer ve Gelişim

Kariyer Fırsatları

Omsan Logistics’te kariyer fırsatları ve işe alım, doğru insan kaynağının belirlenen pozisyonlar için şirkete kazandırıldığı önemli bir süreçtir. Bu doğrultuda İnsan Kaynakları ekibimiz tarafından aday araştırmalarını gerçekleştiriyor, araştırmalar sonucunda pozisyonlara uygunluğu bulunan adaylarımızı mülakat ve envanter süreçlerimize dahil ediyoruz.

Çalışanlarımız, şirketimiz ve OYAK şirketleri içerisinde oluşan kariyer fırsatlarından yararlanabiliyor.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı gereği e-posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmıyor, tüm başvurular gizlilik esasına uygun olarak değerlendiriliyor.

Omsan ailesinin bir parçası olmak isterseniz, Kariyer.net ve Linkedin platformlarından yayınlanan ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

Omsan Akademi

Sürekli gelişim ve verimlilik hedefi doğrultusunda çalışanlarımızın gelişimlerine büyük önem veriyoruz.
Çalışanlarımıza yüksek lisans ve doktora programlarına katılmalarını cesaretlendirmek amacıyla destek oluyoruz.

Akademi ile eğitim saatlerimizi ve yöntemlerimizi dijital ortamda gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki/teknik gelişimlerine destek vermek için Dijital İK platformu üzerinden online olarak çeşitli eğitimler düzenliyoruz.

Yetenek & Performans

Her bir çalışanımızı birer yetenek olarak görüp, potansiyellerini performansa dönüştürmeleri için teşvik ediyoruz. Bu doğrultuda çalışanlarımızın bireysel gelişim planlarını oluşturup, güçlü yön ve gelişim alanlarına göre eğitimlere dahil ediyoruz.

Şirket hedeflerimiz doğrultusunda; ortak bir anlayış oluşturmak ve çalışanlarımızın performanslarının bu hedeflere yönlenmesini sağlıyoruz.

Performans değerlendirmelerini iş hedefleri ve yetkinlikleri baz alarak yapıyor, yönetici ve çalışanlar arasında birebir görüşmeler çerçevesinde, uzlaşma esasına dayalı olarak gerçekleştiriyoruz.