Enerji Taşımacılığı

Yüksek standartlarda SEÇ-G uygulamalarımız ile güvenle taşıyoruz.

Tehlikeli madde taşımacılığında çok önemli olan SEÇ-G (Sağlık, Emniyet, Çevre, Güvenlik) algısı ve emniyet bilincini çok yüksek seviyede tutuyoruz.

Tüm Türkiye genelinde dünyanın önde gelen markalarına ADR standartlarındaki araçlar ve SRC-5 belgeli sürücülerimizle Akaryakıt, LPG, Atık Motor Yağı, Dökme ve Tüplü Gaz taşımacılığı alanlarında hizmet veriyoruz.

Operatörlerimize yetkili eğitim firmaları tarafından; ADR, ilkyardım, sağlık-emniyet-çevre, yorgunlukla mücadele, yangın, defansif sürüş teknikleri, dolum-boşaltım, anti-skid ve rollover eğitimleri aldırıyor, bu eğitimleri düzenli olarak tekrarlıyoruz. İlk vazifemiz emniyet bilinciyle çalışanlarımızı acil durum senaryolarına hazırlıyor, düzenli tatbikatlar gerçekleştiriyoruz.

Risk Analizi ve Boşaltım Alanı Yanaşma Planları hazırlanarak İki nokta arasındaki en emniyetli yol uzman ekiplerimizce belirleyerek güzergâhları hazırlıyoruz. Uyguladığımız dijital çözümler ile araç güzergâh ve hız takiplerini yapıyor; tanımlanan rota ve güzergâhın dışına çıkan araçları raporluyor ve takip ediyoruz.  Araçlarda bulunan iç ve dış kamera sistem çözümleri ile birlikte vakaların araştırmasını sağlıyor; akıllı kamera özellikleri sayesinde yorgunluk ve dikkat dağınıklığı takibi yapabiliyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.