Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

Her türlü yükünüzü güvenle taşıyoruz.

Taşımacılık stratejimiz, müşterilerimizin ürünlerini istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kurulu. Marmara, Ege, Karadeniz, İç Anadolu, Akdeniz Bölge Müdürlüklerimizle, uzman kadromuz ile farklı sektörlere hizmet veriyoruz.

Fabrika ve depo çıkışlı tüm Türkiye bayi dağıtımı, depolar arası taşıma, bayi iade alımı, şehirlerarası komple ve parsiyel taşıma, mikro dağıtım, konteyner taşıma, milk-run taşıma, rulo ve levha sac taşıma, damperli araç taşımaları hizmetleri sunuyoruz.

Türkiye’nin her noktasına müşterilerimize özel araçlar ile komple ve parsiyel yükleri güvenle ve zamanında varış noktasına ulaştırıyoruz.

Farklı sektörlere yönelik yurtiçi karayolu taşımacılığı sunarken dökme çimento, endüstriyel madde, demir çelik gibi özel sektörlerde de hizmet veriyoruz. Demir çelik sektörüne özel filomuz ile rulo sac, hurda, dökme malzeme taşımalarını gerçekleştiriyoruz. Demir çelik endüstrisi içinde üretim yapan kuruluşların fabrika ve liman sahaları içindeki her türlü elleçleme faaliyetlerini, endüstriyel hammadde nakliyelerini ve fabrika sahaları içindeki hurda malzeme nakliyesini yerine getiriyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.