Otomotiv Lojistiği

Teknolojik ve operasyonel gücümüz, entegre hizmetlerimizle otomotiv lojistiğinin geleceğine öncülük ediyoruz.

Aracın üretildiği noktadan son müşteriye ulaştığı noktaya kadar her süreçte üst düzey uzmanlığa sahip deneyimli kadromuzla hızlı ve güvenli B2B süreçler dizayn ediyoruz.

Yurtiçi bayi dağıtım hizmetinde tek model taşıma şekline bağlı kalmıyor, multimodal taşıma yetkinliğimizle yenilikçi ve alternatif çözümler geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin iki nokta arasındaki özel taşıma, iade taşımaları ve bayiler arası taşıma taleplerini karşılıyor, araç ve güzergâh planlaması, yük konsolidasyonu, bilgi ve evrak akışı, hasar ve sigorta süreçlerini yönetiyoruz.

Tamamı Avrupa normlarında özmal ve tedarikçi filomuz ile Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Gürcistan ve Türki Cumhuriyetleri arasında uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Deniz aşırı ithalat ve ihracat taşımalarında RO-RO ve PCC (Pure Car Carrier) kiralayarak uluslararası deniz taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Türkiye’deki fabrikalarda ihracat için üretilen araçların limanlara taşınması ve iç pazar için ithal edilen araçların limanlardan Omsan Logistics ve müşteri stok sahalarına taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Lojistik Hizmet Kanallarında Çeşitlilik

Araçların depolanması, hazırlanması ve denetlenmesi konusunda kapsamlı ve mobil hizmet çeşitliliği sunuyoruz.

Yurtiçinde farklı lokasyonlarda, yurtdışında Romanya ve Fas’ta bulunan sahalarımızda araç stoklama ve PDI (Pre Delivery Inspection) hizmeti veriyor, araçların elleçleme operasyonunu yönetiyoruz.

Park sahalarında sevk emri gelen araçlara PDI hizmeti veriyor, araçların teslimat öncesi kontrollerini uzman park şoförlerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak park sahalarımızda aksesuar montajı, cam filmi kaplama, araç giydirme, lastik stoklama ve nihai alıcıya ürün teslimatı gibi katma değerli hizmetler sunuyoruz.

Özel Çözüm Önerileri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza göre sen uygun taşıma planlarını sunuyoruz.

Düzenlenen fuar, otomobil yarışları ve reklam çekimleri gibi organizasyonlarda özel lojistik hizmetler veriyoruz.

Bireysel müşterilerimize farklı özel hizmetler de sunuyor, hem yurtiçi hem yurtdışı otomobil taşıma taleplerini karşılıyoruz.

2010 yılından bu yana Türkiye’de bir ilk olan “Arabam Tatilde” hizmeti sunuyoruz. Arabam Tatilde hizmeti ile müşterilerimizin, uzun yol yorgunluğu yaşamadan ve kendi araçlarının rahatlığıyla, tatillerini daha keyifli geçirmelerini sağlıyoruz.

Müşterilerimiz İstanbul ve Ankara’dan Bodrum, İzmir ve Antalya’ya uçakla seyahat ederken, araçlarını Omsan Logistics güvencesi ile taşıyor, tatil bitiminde araçlarını aynı şekilde geri getiriyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 216 458 54 44
www.arabamtatilde.com

Detaylı bilgi için bize ulaşın.