Entegre, Dijital, Çevreci

45 yıla yakın tecrübemiz ve alanında uzman insan kaynağımızla; otomotiv, demir-çelik, çimento, hazır beton, tehlikeli madde, kimya, zirai tarım, tekstil, perakende, gıda, telekomünikasyon ve hızlı tüketim gibi farklı sektörlere müşteri odaklı, entegre, dijital, çevreci ve sürdürülebilir lojistik hizmetler sunuyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımacılığı, serbest ve gümrüklü depo yönetimi, mikro dağıtım, proje taşımacılığı, ev ve ofis lojistiği, gümrükleme ve sigorta hizmetleri gibi birçok hizmeti çözüm ortağı misyonuyla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Hava, deniz, kara ve demiryolu taşımacılığı kombinasyonu ile iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda multimodal hizmet sunarak, optimum hizmet ağı yaratıyoruz.

Fransa, Romanya ve Fas’ta bulunan şirketlerimiz, Türkiye’de Marmara, Akdeniz, Ege, İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürlüklerimiz, teknolojik altyapımız ve operasyonel gücümüzle geniş bir coğrafyaya yayılarak yenilikçi uygulamaları hayata geçiriyoruz.

Dijital, entegre, çevreci hizmetlerimizle şeffaflık, hesap verilebilirlik ve güvenilirlik ilkeleriyle hareket ediyor, müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz.