Ev ve Ofis Lojistiği

Ev ve ofisinizi Omsan Logistics güvencesiyle taşıyoruz.

Ev ve ofis lojistiği kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde şehir içi ve şehirler arası taşıma ile eşya depolama hizmeti sunuyoruz.

Paketleme, nakliye, yerleştirme, mobilya montaj ve demontaj, depolar ile ev/ofis arası nakliye hizmetlerinin yanı sıra ekspertiz ve sigorta işlemlerini de gerçekleştirerek güvenli taşıma sağlıyoruz.

Ekspertiz Çalışmaları: Taşınma işlemlerinden önce ekspertiz çalışmalarını gerçekleştiriyor ve müşterilerimize taşıma öncesi yapılacak hazırlıklar hakkında ayrıntılı bilgi vererek fiyat teklifi sunuyoruz.

Sigorta: Beyan edilen eşya değeri üzerinden taşınan ve depolanan eşyalarınıza yönelik kapsamlı bir sigorta yapıyor, operasyon sırasında oluşabilecek risklere karşı koruma sağlıyoruz 

Paketleme: Taşınacak ev veya ofis eşyalarını, demonte ettikten sonra titizlikle ve özel malzemelerle paketleyerek taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Nakliye: Paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmiş eşyaları özel donanımlı araçlar ile taşıyarak yüklendiği şekilde (toplanmış, sökülmüş, paketlenmiş) yeni adrese teslim ediyoruz. 

Yerleştirme ve Montaj: Taşınılan adreste, eşyaları paketlerinden çıkararak, kullanım alanlarına yerleştiriyoruz. Uygun fiziki şartların bulunması halinde, demonte edilmiş mobilyaların montajını yapıyoruz. Paketlemede kullanılan tüm malzemeleri geri topluyoruz.

Depolama: Müşterilerimizin eşyalarını 7/24 güvenlikli ve hijyenik koruma koşullarına uygun olarak Ankara ve İstanbul’daki depolarımızda muhafaza ediyoruz. 

Detaylı bilgi için bize ulaşın.