Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikamız ile hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Operasyonel gücümüzü kullanarak tüm Avrupa, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetleri ülkeleri başta olmak üzere geniş coğrafyada ve yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Fransa, Romanya ve Fas’ta bulunan şirketlerimize ilave olarak geniş acente ağımızla komple, intermodal, grupaj taşımalarında müşterilerimize esnek çözümler sunuyoruz. Standart, Ekspress, Süper Ekspress gibi kapsamlarla transit sürelerde esneklik sağlıyoruz. Hız ve hasarsızlık prensibiyle hareket ediyor, üretim tesislerine JIT (Just in Time) teslimat gerçekleştiriyoruz.

Parsiyel taşımalarda yurtiçi ve yurtdışı lojistik merkezlerinde konsolidasyon, elleçleme, ambalajlama, paletleme ve barkodlama işlemleri de dahil olmak üzere kapıdan kapıya hizmet veriyoruz. Kayar perdeli mega yarı römorklar ile yüklerin birbiri ile temasını önleyerek çift katlı yükleme imkanı sağlıyoruz.

Türkiye’de ve Fransa’da AEO (Authorized Economic Operator) sertifikası ile güvenilir firma kategorisinde değerlendiriliyor, müşterilerimize gümrüklerde bekleme yapmaksızın, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.